KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636744
nr 1363 6744
Else Hermansson
(1900-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 41x32 cm
Else Hermansson, född 1900 i Tyskland, död 1997 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:28:57
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Else Hermansson
Läs mer om Else Hermansson